Welcome to Bossgoo.com, Ücretsiz üyelik | Oturum Aç | Benim Bossgoo
Ana sayfa » Ürünler » Bar Tacking Dikiş Makinesi » Bilgisayar kontrollü Bar Kapama Makinesi

Bilgisayar kontrollü Bar Kapama Makinesi

Min. sipariş: 1
Teslim süresi: 7 Gün

Basic Info

Model No.: FX430D

Additional Info

Marka: Foxsew

Menşe yeri: Zhejiang, Çin

Ürün Açıklaması

İşlev ve makine
Makine, iç çamaşırı ve jean gibi her türlü malzeme için uygundur. FX430D'nin döngü periyodu en kısa, yüksek verimlilik gerçekleştiriyor.

Mükemmel dikiş ve mükemmel uyum
Diş çekme mekanizması hem dikiş kalitesini önemli ölçüde artırabilen hem kalın malzeme hem de ince malzeme için uygundur.

Düşük ses ve düşük titreşim
Makine kabuğu, dönme yapısı, doğrudan tahrik motoru ve malzeme besleme motoru olan tüm üniteler, her bölümle etkin bir şekilde çalışır ve bu da çalışma sırasında gürültüyü ve titreşimi önemli ölçüde azaltabilir. Bu nedenle operatörlere çok fayda sağlayacak tatmin edici bir çalışma ortamı sağlayabilir.

En kısa döngü periyodu
Yarı rotatif dikey dikiş makinesi olan SJ-430F, dünyanın en yüksek saniyedeki 3200 dikiş hızına erişebilir. Ayrıca, iki basamaklı baskı ayağı ayarı da üretkenliğin iyileştirilmesine yararlıdır.

Elektronik iplik gerginliği mekanizması
Makine, elektronik iplik gerginliği mekanizması ile donatılmıştır, bu nedenle gerilme kuvveti sabittir ve farklı operatörlerin ayarından kaynaklanan farkı önleyebilir. İplik gerginliği mekanizması işletim paneli aracılığıyla ayarlanabildiğinden, geleneksel ayar yöntemine alışmış olan operatör de bunu izleyebilir. Dahası, gerilim kuvveti operasyon sırasında bile değiştirilebilir.